Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o elektrický vozík od naší společnosti, prosím kontaktujte nás.

Vyzkoušení

Sjednáte si s námi bezplatnou a nezávaznou prezentaci v místě vašeho bydliště, během které si budete moci vozíky vyzkoušet a vybrat si vhodný typ, který bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům. Zároveň budete mít možnost vyzkoušet a vybrat vhodný typ sedačky a veškeré další příslušenství.

Podání žádosti

Žádost o vozík je nutno podat na zvláštním formuláři, který Vám poskytneme a poradíme s jeho vyplněním. Zároveň vás budeme informovat, která lékařská vyšetření budou pro přídělení vozíku nezbytná. Pro konkrétní typ vozíku včetně příslušenství Vám poskytneme všechny kódy pro Vaši zdravotní pojišťovnu, které zároveň potvrdíme do výše uvedeného formuláře. Do takto připraveného formuláře se poté zapisují jednotlivé lékařské indikace.

Vyřízení na pojišťovně

Kompletní formulář je dále předán Vaší zdravotní pojišťovně ke schválení. Pokud v současné době již používáte elektrický vozík je nutné tento vozík nejdříve vyřadit z evidence zdravotní pojišťovny a to postupem se kterým Vám poradíme.

Dodání

Po schválení přidělení vozíku zdravotní pojišťovnou Vás budeme kontaktovat a dojednáme s Vámi termín a místo dodání vozíku. Při dodání Vám vozík nastavíme přesně dle Vašich potřeb.