Spolupráce s hendikepovanými

Společnost PRIDE udržuje stálé tempo inovací a nepřetržitě spolupracuje se svými klienty, aby mohla poskytovat produkty, které jsou vytvořeny pro reálný svět. Získávání zpětné vazby od klientů je pro nás velice důležité.

Střední pohon

Některé vozíky z naší nabídky jsou vybaveny patentovaným Středním pohonem. Tento systém umožňuje vozíku otáčení na mnohem menším prostoru, než je tomu u klasických vozíků se zadním pohonem. Tuto vlastnost ocení zvláště ti, kteří se pohybují na vozíku v menších prostorech, kterými jsou například byty v panelových domech. To však tyto vozíky nijak neomezuje v jejich provozu v exterieru.

Motory

Motory jsou důležitá součást každého vozíku. Na jejich výkonu závisí veškeré jejich jízdní vlastnosti. Vozíky PRIDE jsou vybaveny 4-polovými motory americké výroby společnosti Electrocraft. Motory mají výkon 2×1000 W a poskytují podstatně vyšší krouticí moment při nízkých otáčkách proti klasickým 2-polovým motorům. To oceníte zvlášť při přejíždění překážek, kdy na ně nemusíte najíždět rychle ale pomalu je překonáte. Motory jsou rekuperační, to znamená, že při jízdě s kopce dobíjejí zpět akumulátory, čímž se zvyšuje dojezd vozíku.

Transport

Vozíky jsou vybaveny sedačkami, které lze snadno rozložit pro transport v autě. Područky se dají vysunout, zádová opěra se dá sklopit nebo odmontovat, polštáře sedáku a zádové opěry jsou vyndavací. K pohodlnému transportu vozíku autem též dodáváme aluminiové teleskopické lyžiny různých délek.